Nasze projekty i wartości

Historia Davis Acoustics Słowo przewodnie Nasze projekty i wartości

Nasze umiejętności ....

Z reputację, że nie ma sobie równych, DAVIS jest teraz obecny na całym świecie i to dzięki swoim własnym osiągnięciom oraz głośnikom (komponentom) używanym przez wielu producentów głośników, którzy polegają na nas przez wiele lat. DAVIS jest rzeczywiście jedną z niewielu, jeśli nie jedyną firmą, w której  produkowane są na podstawie ścisłych specyfikacji bardzo różne przetworniki (silniki komory sprężania, stożkowy głośnik Kevlar, węgiel, aksamitny Kevlar, włókno szklane, masa celulozowo-grafitowa ...).

Jesteśmy oryginalni dzięki dynamicznemu, kompetentnemu i bardzo elastycznemu zespołowi. Ostatnio, nasz katalog został również wzbogacony w konkurencji szerokopasmowej o 20DE8. To głośnik, który ukazuje wyjątkowe cechy i pokazuje niezwykłe umiejętności naszego laboratorium. Głośnik szerokopasmowy jest uważany za idealne rozwiązanie dla reprodukcji dźwięku z powodu braku filtra dystrybucji częstotliwości, ale wymaga on również dużej staranności w jego przygotowaniu.

 

Nasze siły ...

Nasz warsztat, umożliwia wszystkim naszym jednostkom poznanie niezależnych badań i doświadczeń zespołu technicznego oraz zaznajomienie się z wszystkimi etapami produkcji głośnika w naszym zakładzie w Troyes, od instalacji cewki w przetwornik, aż po krzywą reakcji zamontowanego głośnika. Ta doskonała znajomość głośnika jest niezbędna do projektowania obudowy i monitorowania jego wykonania. To doświadczenie, prawie unikatowe we Francji jest niezbędne, aby kontynuować nasze postępy .
Dziś KARLA jest doskonale brzmiącą konstrukcją, która stanowi kulminację naszych badań. Świętowała ona jednomyślne, głębokie uznanie przez prasę i ludzi, którzy jej słuchali. Ten flagowy produkt jest referencją Davis Acoustics i pozwolił nam osiągnąć prawdziwą międzynarodową sławę. Liczne badania i próby, w trakcie jego projektowania pozwoliły nam osiągnąć nowy poziom doskonałości w produkcji głośnika. Jest rzeczą oczywistą, że badania te będą wykorzystane w naszych nowych produktach.

Nasze chęci...

Żeby dalej istnieć, musimy być coraz lepsi nie tylko w dziedzinie wiedzy, ale i musimy mieć wolę bycia zawsze lepszym. Dlatego niedawno, Davis Acoustics zainwestował w nowe oprogramowania i wiele urządzeń do naszego warsztatu, laboratorium oraz naszego pokoju odsłuchowego. Nasze produkty są lepiej zaprojektowane i lepiej kontrolowane.
Krytyczne finalne słuchanie jest teraz przedmiotem  nie tylko zewnętrznego JURY, ale i zespołu doświadczonych amatorów, którzy mogą być wymieniani. To pozwoli na większy postęp.

 

Nasz projekt ...


Oczywiście, naszym jedynym celem jest oferowanie szerokiej gamy modeli w rozsądnej cenie, aby sprostać Państwa wymaganiom. Nasz zespół zawsze stara się zaoferować produkty w dobrym stosunku jakości do ceny. Nasza strona internetowa pozwala Państwu na przesłanie do nas swoich pragnień, ale także swoich doświadczeń co  na pewno wzbogaci naszą wiedzę.