Davis Acoustics

Historia Davis Acoustics Słowo przewodnie Nasze projekty i wartości

Dziękujemy za poświęcenie kilku minut swojego czasu na odkrycie filozofii naszej marki.
Davis jest nie tylko producentem głośników. Jesteśmy przede wszystkim świadomi  jakiego  efektu oczekują Państwo od naszych produktów- wiernego odtworzenia muzyki. Dlatego nasza rola jest taka ważna.
Najmniejszy model w naszej gamie,  która posiada najbardziej zaawansowaną technologię, dostarczy Państwu  realnych emocji. Słuchając  wybranego  już przez siebie zestawu hi-fi  czy kina domowego  mają Państwo uczucie, że wokaliści i muzycy  są w Waszym salonie, usłyszycie również rekordową ilość szczegółów  z odtwarzanego filmu...

Nasza filozofia

W przeciwieństwie do wielu konkurentów, nasze produkty nie mają określonej żywotności. Zwykle przedstawiają już utrwalony postęp techniczny, do tego dochodzi delikatna, ale skuteczna kosmetyka - my usiłujemy tworzyć coś trwałego. Ponadto, nie jest rzadkością, że niektóre nasze modele istnieją od prawie 10 lat.

Technika

Głośnik jest "silnikiem" dla kolumny. Zmieniając jakość membrany, wielkość magnesu, rezystancję cewki ... nasi inżynierowie mogą łatwo określić charakter głośnika nawet przed rozpoczęciem jego pracy.
To opanowanie głośnika jest ogromna zaletą, pozwala na przykład uprościć projekt filtrowania i zadbać o większą dynamikę.

Serie głośników

Istnieje wiele rodzajów naszych produktów, ponieważ mają one spełniać wszystkie oczekiwania również te finansowe. Davis przyjął sobie za punkt honoru demokratyzację głośników o tak wysokiej jakościa jaką tworzy gama EVA, sprzedając je po bardzo przystępnych cenach.
Proszę również zauważyć, ostatnie w linii produktów głośniki z wysoką mocą, w których zastosowano zarazem bardzo lekkie i sztywne  membrany. To wynika z coraz wyższego zapotrzebowania na łatwość wdrożenia, zwłaszcza  ze wzmacniaczem lampowym. Tutaj również doskonała wiedza na temat głośników zezwoliła na szybki  postęp w tej serii  (stworzyliśmy około dziesięciu głośników  wytrwale dążac do osiągnięcia ostatecznego modelu!).
Słuchanie ...
To ma zasadnicze znaczenie, to więcej niż słowa, my możemy tylko zachęcić Państwa do odwiedzenia autoryzowanego dealera, aby posłuchać i porównać ...